Boddenkampsingel 80 16,
7514AR Enschede
Bouwperiode: 1922
Appartement
97 m² woonoppervlakte

Boddenkampsingel 80 16
7514AR Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Boddenkampsingel. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 97 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1922.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Boddenkampsingel 80 16 in Enschede.

Appartement
Bouw: 1922
Woonruimte: 97 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1922
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000493553
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Boddenkampsingel
Huisnummer:
80
Huisnummertoevoeging:
16
Postcode:
7514AR
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Boddenkamp
Buurt code:
BU01530008

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Boddenkampsingel 80 16 is 14.41%.

Identificatie: 15318075556
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 270.000 -0.74%
202301-01-2023€ 272.000 +5.43%
202201-01-2022€ 258.000 +23.44%
202101-01-2021€ 209.000 -20.83%
202001-01-2020€ 264.000 +11.86%
201901-01-2019€ 236.000 n.v.t.

Bestemming van Boddenkampsingel 80 16

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Boddenkampsingel 80 16

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Boddenkampsingel 80 16 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
985 inwoners
Man: 55%
Vrouw: 45%
Delen: