Joan Coststraat 14,
7514AT Enschede
Bouwperiode: 1978
Tussen of geschakelde woning
124 m² woonoppervlakte

Joan Coststraat 14
7514AT Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Joan Coststraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 124 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1978.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Joan Coststraat 14 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1978
Woonruimte: 124 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1978
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000360269
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Joan Coststraat
Huisnummer:
14
Postcode:
7514AT
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Boddenkamp
Buurt code:
BU01530008

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Joan Coststraat 14 is 129.41%.

Identificatie: 15300008634
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 312.000 +0%
202301-01-2023€ 312.000 +2.63%
202201-01-2022€ 304.000 +26.67%
202101-01-2021€ 240.000 +20%
202001-01-2020€ 200.000 +6.95%
201901-01-2019€ 187.000 +10%
201801-01-2018€ 170.000 +6.92%
201701-01-2017€ 159.000 +8.16%
201601-01-2016€ 147.000 +4.26%
201501-01-2015€ 141.000 +3.68%
201401-01-2014€ 136.000 n.v.t.

Bestemming van Joan Coststraat 14

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Joan Coststraat 14

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Joan Coststraat 14 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
985 inwoners
Man: 55%
Vrouw: 45%
Delen: