Joan Coststraat 16,
7514AT Enschede
Bouwperiode: 1978
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
124 m² woonoppervlakte
137 m² perceel

Joan Coststraat 16
7514AT Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Joan Coststraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 124 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 137 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1978.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Joan Coststraat 16 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1978
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 124 m²
Perceel: 137 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1978
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000346869
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Joan Coststraat
Huisnummer:
16
Postcode:
7514AT
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Boddenkamp
Buurt code:
BU01530008

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Joan Coststraat 16 is 135.56%.

Identificatie: 15300008635
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 318.000 -6.74%
202301-01-2023€ 341.000 -8.58%
202201-01-2022€ 373.000 +26.87%
202101-01-2021€ 294.000 +18.55%
202001-01-2020€ 248.000 +34.05%
201901-01-2019€ 185.000 +10.12%
201801-01-2018€ 168.000 +7.01%
201701-01-2017€ 157.000 +8.28%
201601-01-2016€ 145.000 +4.32%
201501-01-2015€ 139.000 +2.96%
201401-01-2014€ 135.000 n.v.t.

Bestemming van Joan Coststraat 16

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Joan Coststraat 16

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Joan Coststraat 16 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
985 inwoners
Man: 55%
Vrouw: 45%
Delen: