J.W. Racerstraat 10,
7514AV Enschede
Bouwperiode: 1981
Twee-onder-een-kapwoning
163 m² woonoppervlakte

J.W. Racerstraat 10
7514AV Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan J.W. Racerstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 163 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1981.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van J.W. Racerstraat 10 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1981
Woonruimte: 163 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1981
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000364865
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
J.W. Racerstraat
Huisnummer:
10
Postcode:
7514AV
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Boddenkamp
Buurt code:
BU01530008

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van J.W. Racerstraat 10 is 125%.

Identificatie: 15300043225
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 495.000 -2.17%
202301-01-2023€ 506.000 +0.4%
202201-01-2022€ 504.000 +22.93%
202101-01-2021€ 410.000 +70.83%
202001-01-2020€ 240.000 +6.19%
201901-01-2019€ 226.000 +10.78%
201801-01-2018€ 204.000 +7.37%
201701-01-2017€ 190.000 +7.34%
201601-01-2016€ 177.000 +2.91%
201501-01-2015€ 172.000 -21.82%
201401-01-2014€ 220.000 n.v.t.

Bestemming van J.W. Racerstraat 10

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket J.W. Racerstraat 10

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van J.W. Racerstraat 10 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
985 inwoners
Man: 55%
Vrouw: 45%
Delen: