J.W. Racerstraat 13,
7514AV Enschede
Bouwperiode: 1978
Tussen of geschakelde woning
134 m² woonoppervlakte

J.W. Racerstraat 13
7514AV Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan J.W. Racerstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 134 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1978.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van J.W. Racerstraat 13 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1978
Woonruimte: 134 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1978
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000298455
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
J.W. Racerstraat
Huisnummer:
13
Postcode:
7514AV
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Boddenkamp
Buurt code:
BU01530008

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van J.W. Racerstraat 13 is 138.24%.

Identificatie: 15300043228
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 324.000 +0%
202301-01-2023€ 324.000 +2.53%
202201-01-2022€ 316.000 +28.46%
202101-01-2021€ 246.000 +23%
202001-01-2020€ 200.000 +6.95%
201901-01-2019€ 187.000 +10%
201801-01-2018€ 170.000 +6.92%
201701-01-2017€ 159.000 +8.16%
201601-01-2016€ 147.000 +4.26%
201501-01-2015€ 141.000 +3.68%
201401-01-2014€ 136.000 n.v.t.

Bestemming van J.W. Racerstraat 13

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket J.W. Racerstraat 13

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van J.W. Racerstraat 13 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
985 inwoners
Man: 55%
Vrouw: 45%
Delen: