J.W. Racerstraat 14,
7514AV Enschede
Bouwperiode: 1981
Vrijstaande woning
163 m² woonoppervlakte

J.W. Racerstraat 14
7514AV Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan J.W. Racerstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 163 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1981.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van J.W. Racerstraat 14 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1981
Woonruimte: 163 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1981
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000301149
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
J.W. Racerstraat
Huisnummer:
14
Postcode:
7514AV
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Boddenkamp
Buurt code:
BU01530008

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van J.W. Racerstraat 14 is 130.13%.

Identificatie: 15300043229
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 527.000 +1.74%
202301-01-2023€ 518.000 +0.39%
202201-01-2022€ 516.000 +23.15%
202101-01-2021€ 419.000 +67.6%
202001-01-2020€ 250.000 +6.38%
201901-01-2019€ 235.000 +10.85%
201801-01-2018€ 212.000 +7.61%
201701-01-2017€ 197.000 +7.65%
201601-01-2016€ 183.000 +2.81%
201501-01-2015€ 178.000 -22.27%
201401-01-2014€ 229.000 n.v.t.

Bestemming van J.W. Racerstraat 14

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket J.W. Racerstraat 14

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van J.W. Racerstraat 14 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
985 inwoners
Man: 55%
Vrouw: 45%
Delen: