J.W. Racerstraat 4,
7514AV Enschede
Bouwperiode: 1900
Hoekwoning
5 Kamers
3 Slaapkamers
167 m² woonoppervlakte
301 m² perceel

J.W. Racerstraat 4
7514AV Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan J.W. Racerstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 167 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 301 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1900.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van J.W. Racerstraat 4 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1900
5 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 167 m²
Perceel: 301 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1900
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000430347
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
J.W. Racerstraat
Huisnummer:
4
Postcode:
7514AV
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Boddenkamp
Buurt code:
BU01530008

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van J.W. Racerstraat 4 is 627.59%.

Identificatie: 15300043222
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 633.000 -0.94%
202301-01-2023€ 639.000 +0.63%
202201-01-2022€ 635.000 +48.36%
202101-01-2021€ 428.000 +59.7%
202001-01-2020€ 268.000 +6.35%
201901-01-2019€ 252.000 +11.5%
201801-01-2018€ 226.000 +8.13%
201701-01-2017€ 209.000 +4.5%
201601-01-2016€ 200.000 +3.09%
201501-01-2015€ 194.000 +122.99%
201401-01-2014€ 87.000 n.v.t.

Bestemming van J.W. Racerstraat 4

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket J.W. Racerstraat 4

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van J.W. Racerstraat 4 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
985 inwoners
Man: 55%
Vrouw: 45%
Delen: