Lasondersingel 19,
7514BM Enschede
Bouwperiode: 1924
Hoekwoning
182 m² woonoppervlakte

Lasondersingel 19
7514BM Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Lasondersingel. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 182 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1924.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Lasondersingel 19 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1924
Woonruimte: 182 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1924
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000354835
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Lasondersingel
Huisnummer:
19
Postcode:
7514BM
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Roombeek-Roomveldje
Buurt code:
BU01530402

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Lasondersingel 19 is 69.89%.

Identificatie: 15300097885
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 316.000 +2.27%
202301-01-2023€ 309.000 +4.39%
202201-01-2022€ 296.000 +10.86%
202101-01-2021€ 267.000 +4.71%
202001-01-2020€ 255.000 +4.08%
201901-01-2019€ 245.000 +7.93%
201801-01-2018€ 227.000 +8.1%
201701-01-2017€ 210.000 +6.06%
201601-01-2016€ 198.000 +4.21%
201501-01-2015€ 190.000 +2.15%
201401-01-2014€ 186.000 n.v.t.

Bestemming van Lasondersingel 19

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Lasondersingel 19

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Lasondersingel 19 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4475 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: