Lasondersingel 44 24,
7514BS Enschede
Bouwperiode: 1993
Appartement
72 m² woonoppervlakte

Lasondersingel 44 24
7514BS Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Lasondersingel. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 72 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1993.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Lasondersingel 44 24 in Enschede.

Appartement
Bouw: 1993
Woonruimte: 72 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1993
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000375507
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Lasondersingel
Huisnummer:
44
Huisnummertoevoeging:
24
Postcode:
7514BS
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Lasondersingel 44 24 is 97.6%.

Identificatie: 15300070082
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 247.000 -0.4%
202301-01-2023€ 248.000 +4.2%
202201-01-2022€ 238.000 +23.96%
202101-01-2021€ 192.000 +4.92%
202001-01-2020€ 183.000 +12.27%
201901-01-2019€ 163.000 +10.14%
201801-01-2018€ 148.000 +6.47%
201701-01-2017€ 139.000 +9.45%
201601-01-2016€ 127.000 +1.6%
201501-01-2015€ 125.000 +0%
201401-01-2014€ 125.000 n.v.t.

Bestemming van Lasondersingel 44 24

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Lasondersingel 44 24

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Lasondersingel 44 24 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: