Lasondersingel 88,
7514BT Enschede
Bouwperiode: 1926
Twee-onder-een-kapwoning
199 m² woonoppervlakte

Lasondersingel 88
7514BT Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Lasondersingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 199 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1926.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Lasondersingel 88 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1926
Woonruimte: 199 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1926
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000316183
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Lasondersingel
Huisnummer:
88
Postcode:
7514BT
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Lasondersingel 88 is 111.11%.

Identificatie: 15300029522
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 532.000 -0.93%
202301-01-2023€ 537.000 +13.05%
202201-01-2022€ 475.000 +23.38%
202101-01-2021€ 385.000 -12.1%
202001-01-2020€ 438.000 +6.05%
201901-01-2019€ 413.000 +11.62%
201801-01-2018€ 370.000 +7.87%
201701-01-2017€ 343.000 +19.51%
201601-01-2016€ 287.000 +6.69%
201501-01-2015€ 269.000 +6.75%
201401-01-2014€ 252.000 n.v.t.

Bestemming van Lasondersingel 88

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Lasondersingel 88

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Lasondersingel 88 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: