Lasondersingel 98,
7514BV Enschede
Bouwperiode: 1929
Vrijstaande woning
11 Kamers
6 Slaapkamers
320 m² woonoppervlakte
350 m² perceel

Lasondersingel 98
7514BV Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Lasondersingel. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 320 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 350 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1929.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Lasondersingel 98 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1929
11 Kamers
6 Slaapkamers
Woonruimte: 320 m²
Perceel: 350 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1929
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
11
Aantal slaapkamers:
6

Ligging

BAG-ID:
0153010000392177
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Lasondersingel
Huisnummer:
98
Postcode:
7514BV
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Lasondersingel 98 is 192.16%.

Identificatie: 15300029532
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 783.000 -0.76%
202301-01-2023€ 789.000 +14.85%
202201-01-2022€ 687.000 +22.68%
202101-01-2021€ 560.000 +7.49%
202001-01-2020€ 521.000 +6.33%
201901-01-2019€ 490.000 +30.67%
201801-01-2018€ 375.000 +29.31%
201701-01-2017€ 290.000 -1.69%
201601-01-2016€ 295.000 -1.01%
201501-01-2015€ 298.000 +11.19%
201401-01-2014€ 268.000 n.v.t.

Bestemming van Lasondersingel 98

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Lasondersingel 98

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Lasondersingel 98 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: