Lasondersingel 140,
7514BW Enschede
Bouwperiode: 1929
Vrijstaande woning
219 m² woonoppervlakte

Lasondersingel 140
7514BW Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Lasondersingel. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 219 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1929.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Lasondersingel 140 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1929
Woonruimte: 219 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1929
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000428989
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Lasondersingel
Huisnummer:
140
Postcode:
7514BW
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Lasondersingel 140 is 99.66%.

Identificatie: 15300029552
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 585.000 -0.85%
202301-01-2023€ 590.000 +10.49%
202201-01-2022€ 534.000 +22.2%
202101-01-2021€ 437.000 -5.21%
202001-01-2020€ 461.000 +6.47%
201901-01-2019€ 433.000 +9.34%
201801-01-2018€ 396.000 +7.9%
201701-01-2017€ 367.000 +11.89%
201601-01-2016€ 328.000 +6.84%
201501-01-2015€ 307.000 +4.78%
201401-01-2014€ 293.000 n.v.t.

Bestemming van Lasondersingel 140

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Lasondersingel 140

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Lasondersingel 140 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: