Lasondersingel 150,
7514BW Enschede
Bouwperiode: 1928
Tussen of geschakelde woning
183 m² woonoppervlakte

Lasondersingel 150
7514BW Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Lasondersingel. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 183 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1928.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Lasondersingel 150 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1928
Woonruimte: 183 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1928
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000399599
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Lasondersingel
Huisnummer:
150
Postcode:
7514BW
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Lasondersingel 150 is 37.39%.

Identificatie: 15300029561
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 305.000 +0%
202301-01-2023€ 305.000 -20.98%
202201-01-2022€ 386.000 +26.97%
202101-01-2021€ 304.000 -16.94%
202001-01-2020€ 366.000 +7.02%
201901-01-2019€ 342.000 +10.32%
201801-01-2018€ 310.000 +6.9%
201701-01-2017€ 290.000 +8.21%
201601-01-2016€ 268.000 +3.88%
201501-01-2015€ 258.000 +16.22%
201401-01-2014€ 222.000 n.v.t.

Bestemming van Lasondersingel 150

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Lasondersingel 150

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Lasondersingel 150 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: