Lasondersingel 156,
7514BW Enschede
Bouwperiode: 1931
Twee-onder-een-kapwoning
8 Kamers
5 Slaapkamers
226 m² woonoppervlakte
250 m² perceel

Lasondersingel 156
7514BW Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Lasondersingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 226 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 250 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1931.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Lasondersingel 156 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1931
8 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 226 m²
Perceel: 250 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1931
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
8
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000386767
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Lasondersingel
Huisnummer:
156
Postcode:
7514BW
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Lasondersingel 156 is 74.74%.

Identificatie: 15300029565
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 685.000 +23.87%
202301-01-2023€ 553.000 +13.32%
202201-01-2022€ 488.000 +22.61%
202101-01-2021€ 398.000 -14.04%
202001-01-2020€ 463.000 +6.44%
201901-01-2019€ 435.000 +11.54%
201801-01-2018€ 390.000 +7.73%
201701-01-2017€ 362.000 +12.42%
201601-01-2016€ 322.000 +5.23%
201501-01-2015€ 306.000 -21.94%
201401-01-2014€ 392.000 n.v.t.

Bestemming van Lasondersingel 156

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Lasondersingel 156

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Lasondersingel 156 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: