Visserijstraat 1,
7514BZ Enschede
Bouwperiode: 1920
Twee-onder-een-kapwoning
7 Kamers
5 Slaapkamers
131 m² woonoppervlakte
160 m² perceel

Visserijstraat 1
7514BZ Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Visserijstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 131 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 160 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1920.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Visserijstraat 1 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1920
7 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 131 m²
Perceel: 160 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1920
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
7
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000350723
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Visserijstraat
Huisnummer:
1
Postcode:
7514BZ
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Visserijstraat 1 is 115.13%.

Identificatie: 15300054816
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 327.000 +0%
202301-01-2023€ 327.000 +2.51%
202201-01-2022€ 319.000 +25.59%
202101-01-2021€ 254.000 +1.2%
202001-01-2020€ 251.000 +0.8%
201901-01-2019€ 249.000 +33.87%
201801-01-2018€ 186.000 +6.9%
201701-01-2017€ 174.000 +8.07%
201601-01-2016€ 161.000 -5.85%
201501-01-2015€ 171.000 +12.5%
201401-01-2014€ 152.000 n.v.t.

Bestemming van Visserijstraat 1

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Visserijstraat 1

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Visserijstraat 1 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: