Nieuwe Schoolweg 33,
7514CE Enschede
173 m² woonoppervlakte

Nieuwe Schoolweg 33
7514CE Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte aan Nieuwe Schoolweg. De heeft een woonoppervlakte van 173 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De is gebouwd in .

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Nieuwe Schoolweg 33 in Enschede.

Bouw:
Woonruimte: 173 m²

BAG-ID:
0153010000508619
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Nieuwe Schoolweg
Huisnummer:
33
Postcode:
7514CE
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Nieuwe Schoolweg 33 is 702.7%.

Identificatie: 15318740682
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 594.000 +166.37%
202301-01-2023€ 223.000 +193.42%
202201-01-2022€ 76.000 +2.7%
202101-01-2021€ 74.000 n.v.t.

Bestemming van Nieuwe Schoolweg 33

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Nieuwe Schoolweg 33

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Nieuwe Schoolweg 33 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: