Nieuwe Schoolweg 9,
7514CE Enschede
Bouwperiode: 2016
Tussen of geschakelde woning
102 m² woonoppervlakte

Nieuwe Schoolweg 9
7514CE Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Nieuwe Schoolweg. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 102 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2016.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Nieuwe Schoolweg 9 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2016
Woonruimte: 102 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2016
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000478525
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Nieuwe Schoolweg
Huisnummer:
9
Postcode:
7514CE
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Nieuwe Schoolweg 9 is 1177.42%.

Identificatie: 15306268349
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 396.000 +0%
202301-01-2023€ 396.000 +2.86%
202201-01-2022€ 385.000 +14.58%
202101-01-2021€ 336.000 +3.7%
202001-01-2020€ 324.000 +7.28%
201901-01-2019€ 302.000 +10.22%
201801-01-2018€ 274.000 +7.03%
201701-01-2017€ 256.000 +8.02%
201601-01-2016€ 237.000 +664.52%
201501-01-2015€ 31.000 n.v.t.

Bestemming van Nieuwe Schoolweg 9

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Nieuwe Schoolweg 9

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Nieuwe Schoolweg 9 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: