Nieuwe Schoolweg 10,
7514CG Enschede
Bouwperiode: 1934
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
133 m² woonoppervlakte
99 m² perceel

Nieuwe Schoolweg 10
7514CG Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Nieuwe Schoolweg. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 133 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 99 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1934.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Nieuwe Schoolweg 10 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1934
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 133 m²
Perceel: 99 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1934
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000318719
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Nieuwe Schoolweg
Huisnummer:
10
Postcode:
7514CG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Nieuwe Schoolweg 10 is 121.09%.

Identificatie: 15300036967
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 325.000 +2.85%
202301-01-2023€ 316.000 +12.46%
202201-01-2022€ 281.000 +23.25%
202101-01-2021€ 228.000 -3.39%
202001-01-2020€ 236.000 +6.31%
201901-01-2019€ 222.000 +11.56%
201801-01-2018€ 199.000 +8.15%
201701-01-2017€ 184.000 +11.52%
201601-01-2016€ 165.000 +3.13%
201501-01-2015€ 160.000 +8.84%
201401-01-2014€ 147.000 n.v.t.

Bestemming van Nieuwe Schoolweg 10

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Nieuwe Schoolweg 10

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Nieuwe Schoolweg 10 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: