Nieuwe Schoolweg 28,
7514CG Enschede
Bouwperiode: 1935
Vrijstaande woning
334 m² woonoppervlakte

Nieuwe Schoolweg 28
7514CG Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Nieuwe Schoolweg. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 334 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1935.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Nieuwe Schoolweg 28 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1935
Woonruimte: 334 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1935
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000326595
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Nieuwe Schoolweg
Huisnummer:
28
Postcode:
7514CG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Nieuwe Schoolweg 28 is 60.23%.

Identificatie: 15300036979
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 689.000 -3.09%
202301-01-2023€ 711.000 +1.86%
202201-01-2022€ 698.000 +11.15%
202101-01-2021€ 628.000 +12.54%
202001-01-2020€ 558.000 +6.49%
201901-01-2019€ 524.000 +2.95%
201801-01-2018€ 509.000 +8.3%
201701-01-2017€ 470.000 +8.55%
201601-01-2016€ 433.000 +0%
201501-01-2015€ 433.000 +0.7%
201401-01-2014€ 430.000 n.v.t.

Bestemming van Nieuwe Schoolweg 28

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Nieuwe Schoolweg 28

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Nieuwe Schoolweg 28 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: