Lasonderstraat 1 A,
7514CH Enschede
Bouwperiode: 1923
Vrijstaande woning
5 Kamers
3 Slaapkamers
127 m² woonoppervlakte
319 m² perceel
Beschikbaar
389000

Lasonderstraat 1 A
7514CH Enschede

389000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 21-08-2025 door: Woonaccent Makelaars Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Lasonderstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 127 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 319 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1923.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Lasonderstraat 1 A in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1923
5 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 127 m²
Perceel: 319 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
389000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1923
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000319029
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Lasonderstraat
Huisnummer:
1
Huisnummertoevoeging:
A
Postcode:
7514CH
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Lasonderstraat 1 A, 7514CH Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Lasonderstraat 1 A is 50.25%.

Identificatie: 15300029581
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 305.000 -3.17%
202301-01-2023€ 315.000 +1.94%
202201-01-2022€ 309.000 +22.13%
202101-01-2021€ 253.000 +12.44%
202001-01-2020€ 225.000 -2.17%
201901-01-2019€ 230.000 +0.44%
201801-01-2018€ 229.000 +8.02%
201701-01-2017€ 212.000 -3.2%
201601-01-2016€ 219.000 +7.35%
201501-01-2015€ 204.000 +0.49%
201401-01-2014€ 203.000 n.v.t.

Bestemming van Lasonderstraat 1 A

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Lasonderstraat 1 A

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Lasonderstraat 1 A en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: