Dr. Benthemstraat 11,
7514CK Enschede
Bouwperiode: 1880
Hoekwoning
4 Kamers
2 Slaapkamers
71 m² woonoppervlakte
90 m² perceel

Dr. Benthemstraat 11
7514CK Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Dr. Benthemstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 71 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 90 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1880.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Dr. Benthemstraat 11 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1880
4 Kamers
2 Slaapkamers
Woonruimte: 71 m²
Perceel: 90 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1880
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
2

Ligging

BAG-ID:
0153010000386351
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Dr. Benthemstraat
Huisnummer:
11
Postcode:
7514CK
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Dr. Benthemstraat 11 is 74.29%.

Identificatie: 15300003351
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 183.000 +0%
202301-01-2023€ 183.000 +2.81%
202201-01-2022€ 178.000 +27.14%
202101-01-2021€ 140.000 -8.5%
202001-01-2020€ 153.000 +6.99%
201901-01-2019€ 143.000 +10%
201801-01-2018€ 130.000 +7.44%
201701-01-2017€ 121.000 +8.04%
201601-01-2016€ 112.000 +4.67%
201501-01-2015€ 107.000 +1.9%
201401-01-2014€ 105.000 n.v.t.

Bestemming van Dr. Benthemstraat 11

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Dr. Benthemstraat 11

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Dr. Benthemstraat 11 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: