Dr. Benthemstraat 65,
7514CL Enschede
Bouwperiode: 1950
Tussen of geschakelde woning
241 m² woonoppervlakte

Dr. Benthemstraat 65
7514CL Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Dr. Benthemstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 241 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1950.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Dr. Benthemstraat 65 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1950
Woonruimte: 241 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1950
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000371325
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Dr. Benthemstraat
Huisnummer:
65
Postcode:
7514CL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Dr. Benthemstraat 65 is 107.24%.

Identificatie: 15300003390
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 601.000 -3.06%
202301-01-2023€ 620.000 +1.97%
202201-01-2022€ 608.000 +22.09%
202101-01-2021€ 498.000 +22.36%
202001-01-2020€ 407.000 +7.11%
201901-01-2019€ 380.000 +10.14%
201801-01-2018€ 345.000 +8.49%
201701-01-2017€ 318.000 +8.53%
201601-01-2016€ 293.000 +0.34%
201501-01-2015€ 292.000 +0.69%
201401-01-2014€ 290.000 n.v.t.

Bestemming van Dr. Benthemstraat 65

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Dr. Benthemstraat 65

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Dr. Benthemstraat 65 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: