Dr. Benthemstraat 69,
7514CL Enschede
Bouwperiode: 1952
Vrijstaande woning
7 Kamers
5 Slaapkamers
140 m² woonoppervlakte
406 m² perceel
Beschikbaar
850000

Dr. Benthemstraat 69
7514CL Enschede

850000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 18-02-2026 door: Snelder Zijlstra Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Dr. Benthemstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 140 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 406 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1952.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Dr. Benthemstraat 69 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1952
7 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 140 m²
Perceel: 406 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
850000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1952
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
7
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000402919
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Dr. Benthemstraat
Huisnummer:
69
Postcode:
7514CL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Dr. Benthemstraat 69, 7514CL Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Dr. Benthemstraat 69 is 91.54%.

Identificatie: 15300003392
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 521.000 -2.98%
202301-01-2023€ 537.000 +1.9%
202201-01-2022€ 527.000 +21.71%
202101-01-2021€ 433.000 +15.78%
202001-01-2020€ 374.000 +6.55%
201901-01-2019€ 351.000 +10.03%
201801-01-2018€ 319.000 +7.77%
201701-01-2017€ 296.000 +7.64%
201601-01-2016€ 275.000 +0.36%
201501-01-2015€ 274.000 +0.74%
201401-01-2014€ 272.000 n.v.t.

Bestemming van Dr. Benthemstraat 69

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Dr. Benthemstraat 69

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Dr. Benthemstraat 69 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: