Dr. Benthemstraat 24,
7514CM Enschede
Bouwperiode: 1922
Vrijstaande woning
117 m² woonoppervlakte

Dr. Benthemstraat 24
7514CM Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Dr. Benthemstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 117 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1922.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Dr. Benthemstraat 24 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1922
Woonruimte: 117 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1922
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000392971
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Dr. Benthemstraat
Huisnummer:
24
Postcode:
7514CM
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Dr. Benthemstraat 24 is 80.68%.

Identificatie: 15300003361
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 318.000 -3.05%
202301-01-2023€ 328.000 +1.86%
202201-01-2022€ 322.000 +21.97%
202101-01-2021€ 264.000 +6.88%
202001-01-2020€ 247.000 +7.39%
201901-01-2019€ 230.000 +10.58%
201801-01-2018€ 208.000 +8.33%
201701-01-2017€ 192.000 +8.47%
201601-01-2016€ 177.000 +0%
201501-01-2015€ 177.000 +0.57%
201401-01-2014€ 176.000 n.v.t.

Bestemming van Dr. Benthemstraat 24

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Dr. Benthemstraat 24

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Dr. Benthemstraat 24 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: