Dr. Benthemstraat 46,
7514CM Enschede
Bouwperiode: 1951
Hoekwoning
159 m² woonoppervlakte

Dr. Benthemstraat 46
7514CM Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Dr. Benthemstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 159 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1951.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Dr. Benthemstraat 46 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1951
Woonruimte: 159 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1951
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000425485
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Dr. Benthemstraat
Huisnummer:
46
Postcode:
7514CM
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Dr. Benthemstraat 46 is 74.71%.

Identificatie: 15300003381
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 449.000 -3.23%
202301-01-2023€ 464.000 -4.53%
202201-01-2022€ 486.000 +22.11%
202101-01-2021€ 398.000 +19.52%
202001-01-2020€ 333.000 +6.39%
201901-01-2019€ 313.000 +9.82%
201801-01-2018€ 285.000 +8.37%
201701-01-2017€ 263.000 +1.15%
201601-01-2016€ 260.000 +0.39%
201501-01-2015€ 259.000 +0.78%
201401-01-2014€ 257.000 n.v.t.

Bestemming van Dr. Benthemstraat 46

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Dr. Benthemstraat 46

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Dr. Benthemstraat 46 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: