Bilderdijkstraat 19,
7514CN Enschede
Bouwperiode: 1926
Twee-onder-een-kapwoning
100 m² woonoppervlakte

Bilderdijkstraat 19
7514CN Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Bilderdijkstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 100 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1926.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Bilderdijkstraat 19 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1926
Woonruimte: 100 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1926
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000445489
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Bilderdijkstraat
Huisnummer:
19
Postcode:
7514CN
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Bilderdijkstraat 19 is 98.52%.

Identificatie: 15300003967
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 268.000 -0.74%
202301-01-2023€ 270.000 +0.37%
202201-01-2022€ 269.000 +29.33%
202101-01-2021€ 208.000 +25.3%
202001-01-2020€ 166.000 +6.41%
201901-01-2019€ 156.000 +12.23%
201801-01-2018€ 139.000 +7.75%
201701-01-2017€ 129.000 +10.26%
201601-01-2016€ 117.000 +3.54%
201501-01-2015€ 113.000 -16.3%
201401-01-2014€ 135.000 n.v.t.

Bestemming van Bilderdijkstraat 19

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Bilderdijkstraat 19

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Bilderdijkstraat 19 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: