Bilderdijkstraat 42,
7514CP Enschede
Bouwperiode: 1923
Twee-onder-een-kapwoning
4 Kamers
3 Slaapkamers
95 m² woonoppervlakte
158 m² perceel
Beschikbaar
339000

Bilderdijkstraat 42
7514CP Enschede

339000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 12-09-2025 door: Euverman & Nuyts Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Bilderdijkstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 95 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 158 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1923.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Bilderdijkstraat 42 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1923
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 95 m²
Perceel: 158 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
339000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1923
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000306981
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Bilderdijkstraat
Huisnummer:
42
Postcode:
7514CP
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Bilderdijkstraat 42, 7514CP Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Bilderdijkstraat 42 is 116.8%.

Identificatie: 15300003980
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 271.000 -1.09%
202301-01-2023€ 274.000 +0.74%
202201-01-2022€ 272.000 +31.4%
202101-01-2021€ 207.000 +38%
202001-01-2020€ 150.000 +6.38%
201901-01-2019€ 141.000 +11.9%
201801-01-2018€ 126.000 +7.69%
201701-01-2017€ 117.000 +7.34%
201601-01-2016€ 109.000 +2.83%
201501-01-2015€ 106.000 -15.2%
201401-01-2014€ 125.000 n.v.t.

Bestemming van Bilderdijkstraat 42

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Bilderdijkstraat 42

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Bilderdijkstraat 42 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: