Bilderdijkstraat 8,
7514CP Enschede
Bouwperiode: 1927
Twee-onder-een-kapwoning
6 Kamers
3 Slaapkamers
148 m² woonoppervlakte
198 m² perceel

Bilderdijkstraat 8
7514CP Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Bilderdijkstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 148 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 198 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1927.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Bilderdijkstraat 8 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1927
6 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 148 m²
Perceel: 198 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1927
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000423363
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Bilderdijkstraat
Huisnummer:
8
Postcode:
7514CP
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Bilderdijkstraat 8 is 45.19%.

Identificatie: 15300003959
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 196.000 -25.48%
202301-01-2023€ 263.000 -17.3%
202201-01-2022€ 318.000 +27.2%
202101-01-2021€ 250.000 +23.76%
202001-01-2020€ 202.000 +7.45%
201901-01-2019€ 188.000 +9.94%
201801-01-2018€ 171.000 +6.88%
201701-01-2017€ 160.000 +6.67%
201601-01-2016€ 150.000 -6.25%
201501-01-2015€ 160.000 +18.52%
201401-01-2014€ 135.000 n.v.t.

Bestemming van Bilderdijkstraat 8

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Bilderdijkstraat 8

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Bilderdijkstraat 8 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: