De Genestetstraat 18,
7514CR Enschede
Bouwperiode: 2011
Hoekwoning
117 m² woonoppervlakte

De Genestetstraat 18
7514CR Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan De Genestetstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 117 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 2011.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van De Genestetstraat 18 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 2011
Woonruimte: 117 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
2011
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000383463
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
De Genestetstraat
Huisnummer:
18
Postcode:
7514CR
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van De Genestetstraat 18 is 56.3%.

Identificatie: 15303292256
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 397.000 +7.88%
202301-01-2023€ 368.000 +2.79%
202201-01-2022€ 358.000 +26.95%
202101-01-2021€ 282.000 +8.88%
202001-01-2020€ 259.000 +7.02%
201901-01-2019€ 242.000 +7.08%
201801-01-2018€ 226.000 +6.6%
201701-01-2017€ 212.000 +7.07%
201601-01-2016€ 198.000 +3.13%
201501-01-2015€ 192.000 -24.41%
201401-01-2014€ 254.000 n.v.t.

Bestemming van De Genestetstraat 18

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket De Genestetstraat 18

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van De Genestetstraat 18 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: