De Genestetstraat 27,
7514CR Enschede
Bouwperiode: 2008
Vrijstaande woning
153 m² woonoppervlakte

De Genestetstraat 27
7514CR Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan De Genestetstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 153 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 2008.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van De Genestetstraat 27 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 2008
Woonruimte: 153 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
2008
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000459275
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
De Genestetstraat
Huisnummer:
27
Postcode:
7514CR
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van De Genestetstraat 27 is 81.85%.

Identificatie: 15300174710
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 491.000 -3.16%
202301-01-2023€ 507.000 +2.01%
202201-01-2022€ 497.000 +18.62%
202101-01-2021€ 419.000 +21.1%
202001-01-2020€ 346.000 +6.46%
201901-01-2019€ 325.000 +10.54%
201801-01-2018€ 294.000 +8.09%
201701-01-2017€ 272.000 +8.8%
201601-01-2016€ 250.000 +0.4%
201501-01-2015€ 249.000 -7.78%
201401-01-2014€ 270.000 n.v.t.

Bestemming van De Genestetstraat 27

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket De Genestetstraat 27

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van De Genestetstraat 27 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: