De Genestetstraat 33,
7514CR Enschede
Bouwperiode: 2008
Hoekwoning
112 m² woonoppervlakte

De Genestetstraat 33
7514CR Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan De Genestetstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 112 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 2008.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van De Genestetstraat 33 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 2008
Woonruimte: 112 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
2008
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000339917
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
De Genestetstraat
Huisnummer:
33
Postcode:
7514CR
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van De Genestetstraat 33 is 112.15%.

Identificatie: 15300174713
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 384.000 -1.03%
202301-01-2023€ 388.000 +2.65%
202201-01-2022€ 378.000 +23.53%
202101-01-2021€ 306.000 +14.18%
202001-01-2020€ 268.000 +6.77%
201901-01-2019€ 251.000 +6.36%
201801-01-2018€ 236.000 +6.79%
201701-01-2017€ 221.000 +7.8%
201601-01-2016€ 205.000 +4.06%
201501-01-2015€ 197.000 +8.84%
201401-01-2014€ 181.000 n.v.t.

Bestemming van De Genestetstraat 33

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket De Genestetstraat 33

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van De Genestetstraat 33 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: