Da Costastraat 43,
7514CS Enschede
Bouwperiode: 1930
Hoekwoning
123 m² woonoppervlakte

Da Costastraat 43
7514CS Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Da Costastraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 123 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1930.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Da Costastraat 43 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1930
Woonruimte: 123 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1930
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000383617
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Da Costastraat
Huisnummer:
43
Postcode:
7514CS
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Da Costastraat 43 is 91.67%.

Identificatie: 15300008618
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 276.000 +0%
202301-01-2023€ 276.000 +2.6%
202201-01-2022€ 269.000 +26.29%
202101-01-2021€ 213.000 -0.93%
202001-01-2020€ 215.000 +6.44%
201901-01-2019€ 202.000 +9.78%
201801-01-2018€ 184.000 +12.2%
201701-01-2017€ 164.000 +16.31%
201601-01-2016€ 141.000 +4.44%
201501-01-2015€ 135.000 -6.25%
201401-01-2014€ 144.000 n.v.t.

Bestemming van Da Costastraat 43

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Da Costastraat 43

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Da Costastraat 43 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: