Da Costastraat 20,
7514CT Enschede
Bouwperiode: 2008
Twee-onder-een-kapwoning
4 Kamers
3 Slaapkamers
127 m² woonoppervlakte
131 m² perceel

Da Costastraat 20
7514CT Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Da Costastraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 127 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 131 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 2008.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Da Costastraat 20 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 2008
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 127 m²
Perceel: 131 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
2008
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000413153
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Da Costastraat
Huisnummer:
20
Postcode:
7514CT
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Da Costastraat 20 is 149.45%.

Identificatie: 15300173626
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 454.000 -3.61%
202301-01-2023€ 471.000 +0.64%
202201-01-2022€ 468.000 +33.33%
202101-01-2021€ 351.000 +11.78%
202001-01-2020€ 314.000 +6.44%
201901-01-2019€ 295.000 +7.27%
201801-01-2018€ 275.000 +7.84%
201701-01-2017€ 255.000 +5.81%
201601-01-2016€ 241.000 +28.19%
201501-01-2015€ 188.000 +3.3%
201401-01-2014€ 182.000 n.v.t.

Bestemming van Da Costastraat 20

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Da Costastraat 20

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Da Costastraat 20 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: