Nicolaas Beetsstraat 11,
7514CV Enschede
Bouwperiode: 2008
Vrijstaande woning
6 Kamers
5 Slaapkamers
158 m² woonoppervlakte
172 m² perceel
Beschikbaar
575000

Nicolaas Beetsstraat 11
7514CV Enschede

575000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 22-08-2025 door: Snelder Zijlstra Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Nicolaas Beetsstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 158 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 172 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 2008.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Nicolaas Beetsstraat 11 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 2008
6 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 158 m²
Perceel: 172 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
575000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
2008
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000429793
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Nicolaas Beetsstraat
Huisnummer:
11
Postcode:
7514CV
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Nicolaas Beetsstraat 11, 7514CV Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Nicolaas Beetsstraat 11 is 94.05%.

Identificatie: 15300174754
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 489.000 -9.94%
202301-01-2023€ 543.000 +4.42%
202201-01-2022€ 520.000 +22.35%
202101-01-2021€ 425.000 +27.25%
202001-01-2020€ 334.000 +6.71%
201901-01-2019€ 313.000 +10.21%
201801-01-2018€ 284.000 +8.4%
201701-01-2017€ 262.000 +8.71%
201601-01-2016€ 241.000 +0.42%
201501-01-2015€ 240.000 -4.76%
201401-01-2014€ 252.000 n.v.t.

Bestemming van Nicolaas Beetsstraat 11

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Nicolaas Beetsstraat 11

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Nicolaas Beetsstraat 11 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: