Nicolaas Beetsstraat 23,
7514CV Enschede
Bouwperiode: 1925
Tussen of geschakelde woning
146 m² woonoppervlakte

Nicolaas Beetsstraat 23
7514CV Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Nicolaas Beetsstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 146 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1925.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Nicolaas Beetsstraat 23 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1925
Woonruimte: 146 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1925
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000302679
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Nicolaas Beetsstraat
Huisnummer:
23
Postcode:
7514CV
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Nicolaas Beetsstraat 23 is 86.11%.

Identificatie: 15300002483
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 268.000 +0%
202301-01-2023€ 268.000 +2.68%
202201-01-2022€ 261.000 +17.04%
202101-01-2021€ 223.000 +6.7%
202001-01-2020€ 209.000 +7.18%
201901-01-2019€ 195.000 +10.17%
201801-01-2018€ 177.000 +6.63%
201701-01-2017€ 166.000 +8.5%
201601-01-2016€ 153.000 -6.71%
201501-01-2015€ 164.000 +13.89%
201401-01-2014€ 144.000 n.v.t.

Bestemming van Nicolaas Beetsstraat 23

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Nicolaas Beetsstraat 23

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Nicolaas Beetsstraat 23 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: