Nicolaas Beetsstraat 27,
7514CV Enschede
Bouwperiode: 1925
Twee-onder-een-kapwoning
3 Kamers
2 Slaapkamers
122 m² woonoppervlakte
146 m² perceel

Nicolaas Beetsstraat 27
7514CV Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Nicolaas Beetsstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 122 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 146 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1925.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Nicolaas Beetsstraat 27 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1925
3 Kamers
2 Slaapkamers
Woonruimte: 122 m²
Perceel: 146 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1925
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
3
Aantal slaapkamers:
2

Ligging

BAG-ID:
0153010000391469
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Nicolaas Beetsstraat
Huisnummer:
27
Postcode:
7514CV
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Nicolaas Beetsstraat 27 is 100%.

Identificatie: 15300002487
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 306.000 -0.97%
202301-01-2023€ 309.000 +0.65%
202201-01-2022€ 307.000 +23.79%
202101-01-2021€ 248.000 +9.73%
202001-01-2020€ 226.000 +2.73%
201901-01-2019€ 220.000 +11.68%
201801-01-2018€ 197.000 +8.24%
201701-01-2017€ 182.000 +10.98%
201601-01-2016€ 164.000 +3.8%
201501-01-2015€ 158.000 +3.27%
201401-01-2014€ 153.000 n.v.t.

Bestemming van Nicolaas Beetsstraat 27

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Nicolaas Beetsstraat 27

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Nicolaas Beetsstraat 27 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: