Staringstraat 35,
7514DE Enschede
Bouwperiode: 1952
Vrijstaande woning
8 Kamers
5 Slaapkamers
197 m² woonoppervlakte
406 m² perceel

Staringstraat 35
7514DE Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Staringstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 197 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 406 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1952.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Staringstraat 35 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1952
8 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 197 m²
Perceel: 406 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1952
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
8
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000370485
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Staringstraat
Huisnummer:
35
Postcode:
7514DE
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Staringstraat 35 is 74.22%.

Identificatie: 15300050023
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 561.000 -3.11%
202301-01-2023€ 579.000 -1.03%
202201-01-2022€ 585.000 +21.62%
202101-01-2021€ 481.000 -11.09%
202001-01-2020€ 541.000 +6.5%
201901-01-2019€ 508.000 +7.17%
201801-01-2018€ 474.000 +40.24%
201701-01-2017€ 338.000 +7.3%
201601-01-2016€ 315.000 +0.32%
201501-01-2015€ 314.000 -2.48%
201401-01-2014€ 322.000 n.v.t.

Bestemming van Staringstraat 35

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Staringstraat 35

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Staringstraat 35 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: