Niermansgang 16,
7514DM Enschede
Bouwperiode: 2018
Tussen of geschakelde woning
141 m² woonoppervlakte

Niermansgang 16
7514DM Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Niermansgang. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 141 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2018.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Niermansgang 16 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2018
Woonruimte: 141 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2018
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000489229
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Niermansgang
Huisnummer:
16
Postcode:
7514DM
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Lasonder, Zeggelt
Buurt code:
BU01530001

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Niermansgang 16 is 518.52%.

Identificatie: 15317478815
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 501.000 +0%
202301-01-2023€ 501.000 +2.66%
202201-01-2022€ 488.000 +13.49%
202101-01-2021€ 430.000 +9.97%
202001-01-2020€ 391.000 +7.12%
201901-01-2019€ 365.000 +0.55%
201801-01-2018€ 363.000 +348.15%
201701-01-2017€ 81.000 n.v.t.

Bestemming van Niermansgang 16

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Niermansgang 16

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Niermansgang 16 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1705 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: