Zwanensteeg 14,
7514DW Enschede
Bouwperiode: 2016
Tussen of geschakelde woning
135 m² woonoppervlakte

Zwanensteeg 14
7514DW Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Zwanensteeg. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 135 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2016.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Zwanensteeg 14 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2016
Woonruimte: 135 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2016
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000477328
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Zwanensteeg
Huisnummer:
14
Postcode:
7514DW
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Zwanensteeg 14 is 99.02%.

Identificatie: 15306256360
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 406.000 -0.25%
202301-01-2023€ 407.000 +2.78%
202201-01-2022€ 396.000 +22.98%
202101-01-2021€ 322.000 +12.2%
202001-01-2020€ 287.000 +7.09%
201901-01-2019€ 268.000 +10.29%
201801-01-2018€ 243.000 +7.05%
201701-01-2017€ 227.000 +17.62%
201601-01-2016€ 193.000 -5.39%
201501-01-2015€ 204.000 n.v.t.

Bestemming van Zwanensteeg 14

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Zwanensteeg 14

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Zwanensteeg 14 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: