Laaressingel 27,
7514EK Enschede
Bouwperiode: 1959
Appartement
3 Kamers
2 Slaapkamers
60 m² woonoppervlakte

Laaressingel 27
7514EK Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Laaressingel. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 60 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1959.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaressingel 27 in Enschede.

Appartement
Bouw: 1959
3 Kamers
2 Slaapkamers
Woonruimte: 60 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1959
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
3
Aantal slaapkamers:
2

Ligging

BAG-ID:
0153010000310977
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaressingel
Huisnummer:
27
Postcode:
7514EK
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 05 Ribbelt - Stokhorst
Wijk code:
WK015305
Buurtinformatie:
Schreurserve
Buurt code:
BU01530500

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaressingel 27 is 111.34%.

Identificatie: 15300028947
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 205.000 +3.54%
202301-01-2023€ 198.000 +10.61%
202201-01-2022€ 179.000 +19.33%
202101-01-2021€ 150.000 +9.49%
202001-01-2020€ 137.000 +16.1%
201901-01-2019€ 118.000 +4.42%
201801-01-2018€ 113.000 +13%
201701-01-2017€ 100.000 +7.53%
201601-01-2016€ 93.000 +9.41%
201501-01-2015€ 85.000 -12.37%
201401-01-2014€ 97.000 n.v.t.

Bestemming van Laaressingel 27

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaressingel 27

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaressingel 27 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2485 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Delen: