Laaressingel 41,
7514EK Enschede
Bouwperiode: 1959
Appartement
3 Kamers
2 Slaapkamers
52 m² woonoppervlakte
Beschikbaar
225000

Laaressingel 41
7514EK Enschede

225000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 19-09-2025 door: Prisma Makelaars Enschede B.V.

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Laaressingel. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 52 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1959.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaressingel 41 in Enschede.

Appartement
Bouw: 1959
3 Kamers
2 Slaapkamers
Woonruimte: 52 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
225000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1959
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
3
Aantal slaapkamers:
2

Ligging

BAG-ID:
0153010000462153
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaressingel
Huisnummer:
41
Postcode:
7514EK
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 05 Ribbelt - Stokhorst
Wijk code:
WK015305
Buurtinformatie:
Schreurserve
Buurt code:
BU01530500
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Laaressingel 41, 7514EK Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaressingel 41 is 123.86%.

Identificatie: 15300028956
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 197.000 +3.68%
202301-01-2023€ 190.000 +9.83%
202201-01-2022€ 173.000 +19.31%
202101-01-2021€ 145.000 +9.85%
202001-01-2020€ 132.000 +15.79%
201901-01-2019€ 114.000 +4.59%
201801-01-2018€ 109.000 +18.48%
201701-01-2017€ 92.000 +6.98%
201601-01-2016€ 86.000 +10.26%
201501-01-2015€ 78.000 -11.36%
201401-01-2014€ 88.000 n.v.t.

Bestemming van Laaressingel 41

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaressingel 41

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaressingel 41 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2485 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Delen: