Laaressingel 75,
7514EL Enschede
Bouwperiode: 1928
Twee-onder-een-kapwoning
113 m² woonoppervlakte

Laaressingel 75
7514EL Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Laaressingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 113 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1928.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaressingel 75 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1928
Woonruimte: 113 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1928
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000394311
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaressingel
Huisnummer:
75
Postcode:
7514EL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 05 Ribbelt - Stokhorst
Wijk code:
WK015305
Buurtinformatie:
Schreurserve
Buurt code:
BU01530500

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaressingel 75 is 128.17%.

Identificatie: 15300028994
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 324.000 +3.18%
202301-01-2023€ 314.000 +3.97%
202201-01-2022€ 302.000 +21.29%
202101-01-2021€ 249.000 +31.75%
202001-01-2020€ 189.000 +9.25%
201901-01-2019€ 173.000 +6.13%
201801-01-2018€ 163.000 +10.88%
201701-01-2017€ 147.000 +8.09%
201601-01-2016€ 136.000 -0.73%
201501-01-2015€ 137.000 -3.52%
201401-01-2014€ 142.000 n.v.t.

Bestemming van Laaressingel 75

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaressingel 75

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaressingel 75 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2485 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Delen: