Laaressingel 109,
7514EM Enschede
Bouwperiode: 1927
Tussen of geschakelde woning
121 m² woonoppervlakte

Laaressingel 109
7514EM Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Laaressingel. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 121 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1927.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaressingel 109 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1927
Woonruimte: 121 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1927
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000414065
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaressingel
Huisnummer:
109
Postcode:
7514EM
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 05 Ribbelt - Stokhorst
Wijk code:
WK015305
Buurtinformatie:
Schreurserve
Buurt code:
BU01530500

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaressingel 109 is 97.76%.

Identificatie: 15300029025
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 265.000 +3.92%
202301-01-2023€ 255.000 +6.25%
202201-01-2022€ 240.000 +22.45%
202101-01-2021€ 196.000 +5.38%
202001-01-2020€ 186.000 +11.38%
201901-01-2019€ 167.000 +5.03%
201801-01-2018€ 159.000 +8.9%
201701-01-2017€ 146.000 +6.57%
201601-01-2016€ 137.000 +2.24%
201501-01-2015€ 134.000 +0%
201401-01-2014€ 134.000 n.v.t.

Bestemming van Laaressingel 109

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaressingel 109

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaressingel 109 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2485 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Delen: