Laaressingel 129,
7514EN Enschede
Bouwperiode: 1927
Hoekwoning
121 m² woonoppervlakte

Laaressingel 129
7514EN Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Laaressingel. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 121 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1927.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaressingel 129 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1927
Woonruimte: 121 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1927
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000301745
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaressingel
Huisnummer:
129
Postcode:
7514EN
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 05 Ribbelt - Stokhorst
Wijk code:
WK015305
Buurtinformatie:
Schreurserve
Buurt code:
BU01530500

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaressingel 129 is 94.07%.

Identificatie: 15300029040
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 262.000 +3.97%
202301-01-2023€ 252.000 +6.33%
202201-01-2022€ 237.000 +23.44%
202101-01-2021€ 192.000 +4.92%
202001-01-2020€ 183.000 +8.93%
201901-01-2019€ 168.000 +5%
201801-01-2018€ 160.000 +8.84%
201701-01-2017€ 147.000 +6.52%
201601-01-2016€ 138.000 +2.99%
201501-01-2015€ 134.000 -0.74%
201401-01-2014€ 135.000 n.v.t.

Bestemming van Laaressingel 129

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaressingel 129

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaressingel 129 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2485 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Delen: