Laaressingel 173,
7514EP Enschede
Bouwperiode: 1919
Twee-onder-een-kapwoning
7 Kamers
7 Slaapkamers
131 m² woonoppervlakte
180 m² perceel

Laaressingel 173
7514EP Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Laaressingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 131 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 180 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1919.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaressingel 173 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1919
7 Kamers
7 Slaapkamers
Woonruimte: 131 m²
Perceel: 180 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1919
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
7
Aantal slaapkamers:
7

Ligging

BAG-ID:
0153010000312973
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaressingel
Huisnummer:
173
Postcode:
7514EP
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 05 Ribbelt - Stokhorst
Wijk code:
WK015305
Buurtinformatie:
Ribbelt-Ribbelerbrink
Buurt code:
BU01530501

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaressingel 173 is 141.43%.

Identificatie: 15300029077
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 338.000 -0.29%
202301-01-2023€ 339.000 -4.24%
202201-01-2022€ 354.000 +19.59%
202101-01-2021€ 296.000 +0.34%
202001-01-2020€ 295.000 +26.07%
201901-01-2019€ 234.000 +7.83%
201801-01-2018€ 217.000 +10.15%
201701-01-2017€ 197.000 +4.79%
201601-01-2016€ 188.000 +2.17%
201501-01-2015€ 184.000 +31.43%
201401-01-2014€ 140.000 n.v.t.

Bestemming van Laaressingel 173

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaressingel 173

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaressingel 173 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1935 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: