Laaressingel 201,
7514EP Enschede
Bouwperiode: 1928
Hoekwoning
173 m² woonoppervlakte

Laaressingel 201
7514EP Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Laaressingel. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 173 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1928.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaressingel 201 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1928
Woonruimte: 173 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1928
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000379043
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaressingel
Huisnummer:
201
Postcode:
7514EP
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 05 Ribbelt - Stokhorst
Wijk code:
WK015305
Buurtinformatie:
Ribbelt-Ribbelerbrink
Buurt code:
BU01530501

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaressingel 201 is 149.32%.

Identificatie: 15300029095
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 364.000 +4%
202301-01-2023€ 350.000 +3.24%
202201-01-2022€ 339.000 +25.09%
202101-01-2021€ 271.000 -5.9%
202001-01-2020€ 288.000 +10.77%
201901-01-2019€ 260.000 +4.84%
201801-01-2018€ 248.000 +9.25%
201701-01-2017€ 227.000 +24.04%
201601-01-2016€ 183.000 +21.19%
201501-01-2015€ 151.000 +3.42%
201401-01-2014€ 146.000 n.v.t.

Bestemming van Laaressingel 201

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaressingel 201

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaressingel 201 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1935 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: