Laaressingel 205,
7514EP Enschede
Bouwperiode: 1928
Hoekwoning
206 m² woonoppervlakte

Laaressingel 205
7514EP Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Laaressingel. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 206 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1928.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaressingel 205 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1928
Woonruimte: 206 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1928
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000456959
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaressingel
Huisnummer:
205
Postcode:
7514EP
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 05 Ribbelt - Stokhorst
Wijk code:
WK015305
Buurtinformatie:
Ribbelt-Ribbelerbrink
Buurt code:
BU01530501

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaressingel 205 is 182.88%.

Identificatie: 15300029097
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 413.000 +15.69%
202301-01-2023€ 357.000 +2.88%
202201-01-2022€ 347.000 +22.61%
202101-01-2021€ 283.000 -7.82%
202001-01-2020€ 307.000 +10.83%
201901-01-2019€ 277.000 +4.53%
201801-01-2018€ 265.000 +9.5%
201701-01-2017€ 242.000 +32.24%
201601-01-2016€ 183.000 +21.19%
201501-01-2015€ 151.000 +3.42%
201401-01-2014€ 146.000 n.v.t.

Bestemming van Laaressingel 205

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaressingel 205

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaressingel 205 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1935 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: