Laaressingel 10,
7514ER Enschede
Bouwperiode: 1927
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
3 Slaapkamers
168 m² woonoppervlakte
315 m² perceel

Laaressingel 10
7514ER Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Laaressingel. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 168 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 315 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1927.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaressingel 10 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1927
5 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 168 m²
Perceel: 315 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1927
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000384565
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaressingel
Huisnummer:
10
Postcode:
7514ER
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaressingel 10 is 49.23%.

Identificatie: 15300028893
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 485.000 -3%
202301-01-2023€ 500.000 +1.83%
202201-01-2022€ 491.000 +0.41%
202101-01-2021€ 489.000 +7.71%
202001-01-2020€ 454.000 -5.22%
201901-01-2019€ 479.000 +10.11%
201801-01-2018€ 435.000 +8.21%
201701-01-2017€ 402.000 +1.26%
201601-01-2016€ 397.000 +21.04%
201501-01-2015€ 328.000 +0.92%
201401-01-2014€ 325.000 n.v.t.

Bestemming van Laaressingel 10

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaressingel 10

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaressingel 10 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: