Laaressingel 16,
7514ER Enschede
Bouwperiode: 1930
Twee-onder-een-kapwoning
171 m² woonoppervlakte

Laaressingel 16
7514ER Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Laaressingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 171 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1930.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaressingel 16 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1930
Woonruimte: 171 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1930
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000306257
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaressingel
Huisnummer:
16
Postcode:
7514ER
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaressingel 16 is 68.81%.

Identificatie: 15300028899
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 368.000 -0.81%
202301-01-2023€ 371.000 +0.54%
202201-01-2022€ 369.000 +23.41%
202101-01-2021€ 299.000 -14.33%
202001-01-2020€ 349.000 +6.08%
201901-01-2019€ 329.000 +4.11%
201801-01-2018€ 316.000 +7.85%
201701-01-2017€ 293.000 +6.93%
201601-01-2016€ 274.000 +21.78%
201501-01-2015€ 225.000 +3.21%
201401-01-2014€ 218.000 n.v.t.

Bestemming van Laaressingel 16

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaressingel 16

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaressingel 16 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: