Laaressingel 18,
7514ER Enschede
Bouwperiode: 1928
Vrijstaande woning
5 Kamers
3 Slaapkamers
132 m² woonoppervlakte
166 m² perceel

Laaressingel 18
7514ER Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Laaressingel. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 132 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 166 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1928.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Laaressingel 18 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1928
5 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 132 m²
Perceel: 166 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1928
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000427177
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Laaressingel
Huisnummer:
18
Postcode:
7514ER
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
De Laares
Buurt code:
BU01530002

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Laaressingel 18 is 52.43%.

Identificatie: 15300028901
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 314.000 -16.27%
202301-01-2023€ 375.000 +11.94%
202201-01-2022€ 335.000 +13.18%
202101-01-2021€ 296.000 +3.5%
202001-01-2020€ 286.000 +6.72%
201901-01-2019€ 268.000 +10.29%
201801-01-2018€ 243.000 +8%
201701-01-2017€ 225.000 +8.17%
201601-01-2016€ 208.000 +0.48%
201501-01-2015€ 207.000 +0.49%
201401-01-2014€ 206.000 n.v.t.

Bestemming van Laaressingel 18

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Laaressingel 18

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Laaressingel 18 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2180 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: